Uşak Web Tasarım | Uşak Web Yazılım | Uşak Website Tasarım
27 Şub

Uşak Web Tasarım

Uşak Web Yazılım hizmetini teknik ekibimiz ile birlikte yaklaşık 10 yıldır sağlamaktayız.Firmalar için sektörel tasarımlar oluşturarak Uşak Web Yazılım müşterilerimize sunmaktayız.

İşletmeniz için Responsive(tüm cihazlar ile uyumlu) tasarımlar oluşturarak mobilden, bilgisayardan yada tabletten websitenize giriş yapan müşterileriniz için sorunsuz bir surf keyfi sunuyoruz.

Uşak web tasarım hizmetimizde uygun fiyat, profesyonel tasarım, hazır SEO ve kaliteli işleyişi birararaya getirdik. Usak web tasarım müşterilerimizin işlemlerini kısa sürede profesyonel şekilde tamamlayıp teslim etmekteyiz.

Usak web yazılım işlemlerimiz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanmakta olup müşterilerimize 2 adet revize hakkı tanımaktayız.

Websitesi sahibi olmak için bize ulaşan müşterilerimizi önce dinliyoruz, isteklerini analiz ediyoruz, uygun çözümler üretiyoruz ve işlemlerini gerçekleştirmeye başlıyoruz.

Uşak Web Tasarım müşterilerimiz ödemelerinin %50’sini gerçekleştirdiğinde ekibimiz projeyi başlatır, ortalama 3 iş günü içerisinde proje tamamlanır ve usak web tasarım müşterimize teslim edilir.

Web Tasarım müşterimizin proje üzerinde 2 adet revize(düzenleme) talep etme hakkı vardır. Talep edildiği takdirde 2 iş günü içerisinde düzenlemeler tamamlanarak proje teslim edilir.

Uşak Web Tasarım hizmetimiz 1 – 10 Yıl aralığında satılmaktadır. Müşterilerimiz websitelerini 1 ile 10 yıl arasında talep edebilir.

Uşak Yazılım müşterilerimiz website süreleri doluncaya dek Teknik Destek birimimizden destek talep edebilir, ayrıca websitemiz yardım sayfasında yer alan makale, video ve görsel yardımlardanda faydalanabilir.

Siz de Uşak Web Yazılımı tercih ederek hizmetlerimizden memnuniyetle yararlanabilirsiniz. Yazılım hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

Mutlu Günler..

Diğer Gönderiler