Uşak Web Tasarım | Uşak Web Yazılım | Uşak Website Tasarım | Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Uşak Web Yazılım; Aklınızda Soru İşareti Kalmasın Diye..

Değerli müşterilerimiz aklınıza takılabilecek sorular aşağıda listelenip cevaplandırıldı. Lütfen satın almak istediğiniz hizmetler ile ilgili soruların cevaplarını dikkatli bir şekilde okuyunuz. Aşağıdaki listede aradığınız cevaplar mevcut değilse sol taraftaki kısımda bizlere nasıl ulaşabileceğiniz aktarılmıştır.

Dikkat: S.S.S. Sayfamızda bulunan bütün bilgilerin müşterilerimiz tarafından okunarak, onaylandıkları varsayılmaktadır.

Uşak Web Yazılımdan alacağınız Web Tasarım hizmeti için varsayılan domain ve hosting hizmet süresi 1 Yıldır. Müşterilerimizin bildirmesi ile bu süre 1-10 Yıl arasında düzenlenebilmektedir.

Domain ve Hosting yıllık yenileme bedelleri sürekli olarak değişmektedir. Sürelerinin bitimine 1 Ay kalan müşterilerimiz Teknik Ekibimiz tarafından bilgilendirilmektedir.

Web Tasarım hizmeti için standart bir fiyat mevcut değildir. Yazılım ve tasarım kişiselleştirilebilir bir ürün olduğu için müşterilerimizin istekleri ve bu isteklerin gerçekleştirilebilme süreleri değerlendirilir ve buna göre fiyat çalışması yapılır.

Uşak Web Yazılım olarak Web Tasarım hizmetimizde kalite ve uygun fiyatı birarada sunduğumuzun garantisini vermekteyiz.

Web Tasarım hizmeti satın aldığınızda;

  • Görüşme yapılır ve sektör, rakipler ve firma analiz edilir.
  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda website oluşturulur.
  • Oluşturulan websitesi için gerekli SEO çalışmaları yapılır.(SEO çalışmaları ile Google’da üst sırada yer almanız amaçlanır.)
  • Website müşterimize sunulur.
  • Müşterimizin isteği doğrultusunda websitede 2 revize (düzenleme) hakkı mevcuttur.
  • İşlemler tamamlanır ve proje teslim edilir.

Web Tasarım hizmeti satın alan bütün müşterilerimize 3 Ay boyunca Ücretsiz Destek ve Güncelleme hizmeti verilmektedir.

Uyarı: Bu alanda belirtilen Güncelleme kavramı websitenin kod yapısı, eklentileri, tasarımı ile ilgili yapılması gerekli olan güncellemelerdir.

Değerli müşterilerimiz; Web Tasarım hizmeti satın alan bütün müşterilerimizin websitelerinde gerekli SEO düzenlemeleri yapılır ve Google dostu websiteler oluşturulmaya özen gösterilir.

Google algoritması gereği yeni oluşturulan bir websitenin Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması zaman gerektiren bir süreçtir.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen SEO işlemleri yaklaşık 2-3 Ay aralığında sürmekte ve etkisini gösterebilmektedir.

Bu süreç sonucunda Google arama sonuçlarındaki konumunu beğenmeyen ve daha üst sıralarda yer almak isteyen müşterilerimiz SEO Hizmetimizden yararlanabilir.

SEO hizmeti, tek seferlik yapılan bir hizmet değil, sürekli yapılması gereken ve sonu olmayan bir hizmettir.

İşletmeleriniz için işlerinizi kolaylaştıracak her türlü programı Uşak Web Yazılım ile elde edebilirsiniz. Satışa hazır paket programlarımızın dışında müşterilerimizin isteklerine yönelik olarak özel hazırlanmış programlarda üretmekteyiz.

Uşak Web Yazılım’dan satın alınan bütün yazılım hizmetlerinde 3 Ay boyunca Ücretsiz Teknik Destek ve Güncelleme hizmeti mevcuttur.

Satın aldığınız yazılımların kurulumu teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir ve kurulumun ardından gerekli olan kullanım dersi müşterilerimize detaylı olarak verilir. Problem yaşayan müşterilerimize firmamız tarafından 3 Ay boyunca ücretsiz destek verilmektedir.

Firmanız Google arama sonuçlarında yoksa ya da alt sıralarda ise Uşak Web Tasarım olarak sizin için SEO işlemleri gerçekleştirir, websitenizi düzenli olarak güncel tutarız. İşlemlerimiz neticesinde websiteniz Google’da üst sıralara yükselir.

Evet, Uşak Web Yazılım olarak ihtiyaç ve isteklerinize yönelik Native ya da Webview Mobil Uygulama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca websitelerinizide Responsive(Tüm Cihazlara Uyumlu) hale getirebiliriz.

Uşak Web Tasarım olarak müşterilerimize sunduğumuz Dijital Danışmanlık hizmetimiz; İnstagram, Facebook, Twitter, Google Adwords, Google My Business gibi platformlarda işletmenizi düzenlememiz, takip etmemiz, sizin adınıza paylaşımlar yapıp, takipçi kitlenizi arttırma işlemlerimizdir.

Aradığınız Cevaba Ulaşamadınız mı ?

Yandaki Sıkça Sorulan Sorular alanımızda aradığınız yanıtları bulamadıysanız sağ alt bölümde bulunan Canlı Destek Ekibimize Yazabilir, bilgi@usakwebyazilim.com mail adresimize mail atabilir ya da Destek Numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM